Міжнародний дипломатичний журнал висвітлить ідеї ТОП-Спікерів “LIM-2018”

09 Май 2018

Fashion of Diplomacy – авторитетний міжнародний дипломатичний журнал. На даний момент єдиний, який щомісячно інформує українські та іноземні дипломатичні представництва, а також найбільш прогресивних людей у суспільстві про головні події, про людей та організації, які своєю діяльністю сприяють популяризації України та просуванню її інтересів в світі.

 

«Fashion of Diplomacy» («Модна дипломатія») виступає Офіційним інформаційним медіа-партнером форуму «LIM-2018» (31 травня) та висвітлить головні ідеї Спікерів.

 

Зрозуміло, що пріоритет для включення у підсумкову статтю форуму у такому статусному виданні як «Fashion of Diplomacy» буде надано топ-менеджерам від компаній, чиї ідеї співпадають з програмними цілями журналу – просування інтересів України та формування позитивного іміджу нашої країни в світі.

 

У форматі нашого форуму реалізація даних цілей запланована, починаючи з першої сесії – “Made-in-Ukraine: кращі виробничіта рітейлові компанії України” – та завершуючи бізнес-екскурсією в українські супермаркети на другий день – 1 червня. Звичайно, і на самих В2В-зустрічах під час форуму хочеться показати високий професійний рівень українських Делегатів.

 

Як говорить слоган відомої фірми – just do it! просто зробіть це. 

 

Крім того, для компаній – учасників форуму, яких Головний редактор «Fashion of Diplomacy» визначить в ході В2В-зустрічей 31 травня, будуть надані спеціальні умови – ексклюзивні знижки на розміщення Ваших рекламних матеріалів у журналі.

 

ПЕРЕЙТИ НА ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ФОРУМА "LIM-2018"

 

Дякую за увагу! Ви важливі! #youareimportant.