«Оліяр»: гарантія якості продукції та співпраці

11 Апрель 2017

Україна є світовим лідером із виробництва та експорту рослинних олій із долею більше 55% на глобальному ринку. ПП «Оліяр» з початку свого заснування (2003 рік) прагнуло до нарощення потужностей, приділяло особливу увагу вдосконаленню виробництва, і вже у 2012 році стало третім за величиною експортером олії, контролюючи 3% світового експорту. Наявність сертифікатів міжнародного значення, вагома експертиза з розвитку товарів в категорії рослинних олій та досвід ведення бізнесу із великою кількістю замовників в різних країнах гарантує нашим клієнтам високу якість продукції та стабільно взаємовигідну співпрацю.

 

За результатами 2015 року ПП «Оліяр» увійшло до трійки лідерів з виробництва соєвої олії (третє місце із часткою 11,6% в Україні) та ріпакової олії (друге місце із часткою 23,4% об’ємів України).

 

Профіль ПП «Оліяр»

 

ПП «Оліяр» відоме на території України як виробник соняшникової олії під брендами: «Майола», «Соняшна», «Родинна», «Оліяр». Один із наших брендів – «Майола» отримав всеукраїнське визнання та знак якості «Вища проба».

 

У 2008 році ПП «Оліяр» розпочало активну співпрацю з партнерами на закордонних ринках. Стабільне збільшення обсягів постачання стимулювало нарощування потужностей і вдосконалення виробництва. На сьогоднішній день «Оліяр» експортує соняшникову олію в країни ЄС і Близького Сходу, в Канаду, США та Африку. В планах компанії – вийти на ринки Саудівської Аравії, Ізраїлю, підписання прямих контрактів з європейськими підприємствами.

 

Наявність міжнародних сертифікатів, що гарантують безпечність продукції, розширення виробничих потужностей та ефективні технологічні процеси у 2012 році сприяли виходу підприємства на ринок товарів private label. На сьогоднішній день ПП «Оліяр» довірили виробництво товарів під своїми власними марками відомі українські торгові мережі: «Ашан Україна», «АТБ», Billa, NOVUS, «Альянс Маркет», «Український Рітейл» («Брусниця»), «Львівхолод» («Рукавичка»), «Таврія В», «Аргон» («ГРОШ», «ГРОШ Експрес», «КОРОНА», «К-Маркет»).

 

В компанії «Оліяр» розуміють, що замовник і постачальник – взаємозалежні, а взаємовигідні стосунки підвищать спроможність обох сторін створювати цінності для наших споживачів. Ми вдячні нашим партнерам за довіру та пропонуємо свій досвід високотехнологічного виробництва іншим торговим підприємствам, які прагнуть до стабільної співпраці.

 

Виробничі потужності та технології

 

 

ПП «Оліяр» виробляє продукцію на двох власних заводах. Технологічний процес максимально автоматизований, що гарантує нашим клієнтам бездоганну якість та високі показники продуктивності. Під час виготовлення соняшникової олії використовується сировина українських виробників, яка пройшла ретельний лабораторний контроль.

 

Завод рафінації та дезодорації олії соняшникової та ріпакової має велику потужність: олії соняшникової рафінованої вимороженої марки «П» виробляється 360 т/добу; олії соняшникової нерафінованої вимороженої – 50 т/добу; кислот жирних монокарбонових (олії кислі) – 10-15 т/добу.

 

Потужність олійноекстракційного заводу досягла наступних показників: з переробки насіння сої – 750 т/добу; з переробки насіння ріпаку – 1000 т/добу; з переробки насіння соняшнику –
1200 т/добу. На заводі встановлене сучасне європейське обладнання, що дозволяє економити енергію та мінімізує вплив виробництва на навколишнє середовище.

 

Гарантія високої якості

 

Вся продукція ПП «Оліяр» відповідає вимогам державних стандартів – олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П», олія соєва та ріпакова, шроти, жирні кислоти, фосфатидний концентрат.

 

Для виходу на світовий ринок ми розробили та впровадили системи менеджменту якості та безпечності харчових продуктів та кормових матеріалів, що дало змогу отримати всі необхідні сертифікати, а саме:

 

FSSC 22000 (Food Safety System Certification standard) – стандарт системи менеджменту безпеки харчових продуктів;

ISCC – наявність даного сертифікату дає можливість експортувати продукцію для виробництва біопалива;

GMP+ – стандарт системи менеджменту безпеки кормів. Сертифікат, виданий на виробництво фосфатидних концентратів, олії, шроту, призначених для кормових цілей.

Сертифікат кошерності (KOSHER CERTIFICATE) – свідчить про те, що продукція є кошерною.

IFS – стандарт, який визначає єдині критерії моніторингу можливостей компаній-виробників харчової продукції виробляти і реалізовувати повністю безпечні продукти харчування, які б відповідали законодавчим вимогам та дотримання комплексних вимог щодо організації виробництва, виробничої гігієни, дотримання технологічного процесу, кваліфікації персоналу.

 

Наявність міжнародних сертифікатів гарантує високу якість продукції та сприяє постійному розширенню торгових відносин на внутрішньому та міжнародному ринках.

 

ЦІННОСТІ ПАРТНЕРСТВА

 

Впровадження та постійна підтримка культури високої якості та безпеки виробництва продукції є стратегічним пріоритетом нашої компанії.

 

Основними складовими політики з якості та безпечності ПП «Оліяр» є: реалізація принципів концепції НАССР; забезпечення виробництва якісною та безпечною сировиною; дотримання законодавчих та нормативних вимог щодо безпечності харчових продуктів та кормових матеріалів; забезпечення зниження викидів парникових газів; забезпечення екологічно стійкого, відновлювального використання земельного ресурсу та захисту природних ресурсів.

 

Щоб забезпечити найбільш ефективну співпрацю ми постійно досліджуємо існуючі та майбутні потреби наших клієнтів, сучасні виробничі та управлінські технології, прагнемо перевищувати очікування, активно ділимося набутим досвідом у своїй галузі. Для наших замовників це означає комплексний підхід до реалізації проекту, високу якість та гарантує досягнення цілей, поставлених щодо виробництва продукції.

 

Команда «Оліяр» запрошує партнерів до співпраці з метою розширення підприємницької діяльності та постійного розвитку.

 

Наші контакти:

ПП «Оліяр», вул. Шашкевича, 36,
с. Ставчани, Пустомитівський район, Львівська область, Україна, 81118
Телефон: +38 (032) 242 18 00

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

По материалам самого лаконичного в мире дайджеста торгового года: 2017

 

ПОРТАЛ: МОЯ ТОРГОВАЯ ГРУППА

 

Мы в соцсетях:

 

https://www.facebook.com/MYTRADEGROUP/

https://www.facebook.com/PrivateLabel.TM/

https://www.facebook.com/LOVEMYRESTO/