Принципи створення високоякісних макаронів від «Продовольчої компанії «Заграва»

07 Апрель 2017

Наталія Ничай, Директор «Продовольча компанія «Заграва», ТМ Makarella.

 

- Ваша компанія виробляє продукцію як під торговою маркою, так і під private label. Розкажіть, які проекти в 2016 році були реалізовані, які тенденції простежувалися в роботі з партнерами і рітейлом?

 

Н. Н.:  Насамперед, хочу зазначити, що «Продовольча компанія «Заграва» і  її торгова марка Makarella, під якою випускається макаронна продукція найвищої якості, давно відомі в Україні. Ми маємо великий досвід виробництва продукції під власною торговою маркою та ВТМ для мереж. 

 

Компанії у 2016 році вдалося виконати ряд важливих проектів. Це успішне підтвердження дієвості сертифікованих систем ISO 9001, ISO 22000 (НАССР), які були впроваджені у 2015 році. Ми провели часткову модернізацію виробничої лінії: встановлення модема контролера, оновили матриці, чим забезпечили стабільність та безперервність виробництва. Також взяли участь у Міжнародному Дегустаційному конкурсі WorldFood Ukraine 2016, де макаронні вироби «Вертунчик» та «Спіраль» отримали перемогу в номінаціях:  «Золота» медаль та  «Гран-Прі» за підтверджену високу якість.

 

Важливим етапом стала і співпраця по виготовленню продукції під PrivateLabel на експорт для європейської компанії.

 

Все це говорить про те, що «Продовольча компанія «Заграва», завдяки високим стандартам щодо якості продукту, рівня упаковки, контролю та перевірки усіх етапів виробництва, випускає конкурентноздатну макаронну продукцію для вітчизняних та іноземних мереж.

 

- Які вимоги роздрібні мережі ставлять сьогодні перед виробниками?

 

Н. Н.: Українські мережі  готові співпрацювати з надійними виробниками, які здатні виконувати замовлення вчасно та в повному обсязі. Великі національні мережі надають перевагу виробникам, які маю діючі системи ISO 9001, ISO 22000 (НАССР) і ретельно перевіряють на їх виконання, адже це забезпечить гарантовану якість. Європейські рітейлери ставлять ряд вимог, відносно свого законодавства щодо продуктів харчування.

Стосовно успішної співпраці по Private Label – наші макарони мають необхідне співвідношення ціни та якості, що є головною вимогою рітейлерів.

 

- Як Ваша компанія вибудовує відносини з торговими операторами для довгострокової і надійної роботи?  

 

Н. Н.: «Продовольча компанія «Заграва» має багаторічну співпрацю  з мережами «Сільпо», «ВОПАК», «ПАККО», «Наш край», «Колібріс» та ін. Усі торгові мережі мають власну стратегію розвитку та власну філософію бізнесу, тому доводиться формувати свою комерційну пропозицію з  урахуванням задоволення потреб торгової мережі.

 

Стабільні поставки сировини, сучасні технології фасування, продумана і відпрацьована логістика дозволяють нам у прийнятні терміни здійснити виробництво та постачання продукту гарантованої якості.

 

Працюючи по PrivateLabel, організовуємо увесь процес виготовлення продукту: підбір сировини та упаковки, розробку дизайну, забезпечуємо постійний контроль на всіх етапах виробництва.

 

- На Вашу думку, яка стратегія просування товарів власного бренду найбільш успішна для мережі і цікава для покупців? Як виробник може впливати на ситуацію?

 

Н. Н.: Для просування товарів Private Label мережі повинні проводити таргетовані акції, робити креативні та нестандартні викладки на полицях супермаркетів, тобто застосовувати всі засоби, щоб споживач хотів обрати їхню торгову марку. Потрібно наголошувати головну перевагу таких продуктів – висока якість за низькою ціною.

 

Також, вважаю, мережам потрібно більше робити акцент на продукцію місцевих виробників, адже зростає попит на вітчизняну продукцію, зокрема на локальні бренди. Якщо товар виробляє відомий виробник в регіоні, то довіра у покупців до такого продукту в рази вища. Крім того, це спосіб проявити патріотизм.

 

- Ключові плани компанії на 2017 рік?

 

Н. Н.: У 2017 році «Продовольча компанія «Заграва» планує розширення асортименту продукції ТМ Makarella, введення нових позицій, сортів. Наша команда працює над розвитком дистрибуційної мережі та експорту. Особливу увагу будемо й надалі приділяти співпраці з мережами, зокрема і  по private label, оскільки плануємо збільшити долю цього напрямку.

 

Про всі події та новинки будемо повідомляти споживачів на нашій сторінці у Фейсбук та на сайті www.makarella.com.ua. Загалом плануємо цікавий та насичений рік!

 

*По материалам самого лаконичного в мире дайджеста торгового года: 2017

 

ПОРТАЛ: МОЯ ТОРГОВАЯ ГРУППА

 

Мы в соцсетях:

 

https://www.facebook.com/MYTRADEGROUP/

https://www.facebook.com/PrivateLabel.TM/

https://www.facebook.com/LOVEMYRESTO/